add_filter( 'auto_update_plugin', '__return_true' );

CKS Brno

Nejlepší firma, která se postará o zajištění videokonference do vaší firmy. Neváhejte a případě zájmu o takový systém nás kontaktujte a my už se o vše postaráme.


Ty nejlepší interkulturní programy jsou tu pro Vás!

Pracujete v oboru obchodu? Máte časté vyjížďky na služební cesty a rádi byste byli úspěšní také v globálním obchodě? Chcete porozumět svým obchodním partnerům a zároveň udělat i dobrý dojem? Máte s tímto vždy problém a potřebujete, aby Vám ho někdo pomohl vyřešit? Pak jistě neváhejte a obraťte se na naši jazykovou školu Berlitz, která v současné době pořádá ty nejlepší interkulturní programy, které Vám pomohou dostat se na vysokou laťku v globálním obchodě a také Vám zaručí, že budete velice oblíbení a zároveň budete působit velice kultivovaně. Proto neváhejte a přihlaste se na tyto jedinečné glt programy, kde se toho naučíte opravdu hodně a zároveň budete už do budoucnosti vědět, jak příjemně vystupovat a jaké používat metody.

Pokud chcete zazářit v globálním obchodě, musíte také porozumět i jiným kulturním zvyklostem svých obchodních partnerů, kteří mnohdy pochází třeba i z druhého konce světa. Pokud chcete disponovat znalostí odlišných zvyklostí, nebo pokud chcete také porozumět způsobu dojednávání obchodů a pochopení partnerů, pak toto vše je většinou to, co především rozhoduje o úspěchu Vašeho obchodního jednání. Tyto skvělé a kvalitní glt programy Vám umožní velice rychle navázat osobní vazby, což je to nejcennější, co můžete v tomto globálním světě získat. V současné době je znalost odlišného kulturního prostředí velice významnou konkurenční výhodou při uzavírání různých obchodů na vysoké globální úrovni. Obrovské kulturní rozdíly mezi různými národnostmi jsou natolik značné, že někdy jejich neznalost může mít i za následek nepochopení a tím pádem i ztracení obchodní příležitosti. Proto raději už nečekejte a raději se přihlaste na naše glt programy, kde Vás naše jazyková škola naučí spoustu kulturních rozdílů co nejvíce národností na naší planetě. Proto neváhejte a navštivte naše jazykové kurzy a získejte tak potřebnou jistotu.

Ty nejlepší interkulturní programy jsou tu pro Vás!
Ohodnoťte příspěvek