add_filter( 'auto_update_plugin', '__return_true' );

CKS Brno

Nejlepší firma, která se postará o zajištění videokonference do vaší firmy. Neváhejte a případě zájmu o takový systém nás kontaktujte a my už se o vše postaráme.


Parametry

Přirozeně je důležité, jaké trojrozměrné předměty dokáže takové zařízení vyrobit. Ty základní modely pracují na prostoru cca 255 x 205 x 220 mm. Ty pokročilejší mají často dokonce dvě funkční hlavy, které tak dokáží vytvářet předměty i ve dvou barvách. Navíc ještě bývají opatřeny nahřívanou podkladovou deskou, která zajišťuje, že vytvářený objekt chladne velice zvolna. To je důležité hlavně pro kvalitní zachování tvarů. Předchází se tak případným deformacím, které by se mohly vyskytnout v důsledku nerovnoměrného chladnutí materiálu vytvářeného objektu.

Velikosti

Samotná 3D tiskárna http://www.nc.cz/kabel-utp-1m-cat5e-metraz_d8021.html jako zařízení se vejde nejčastěji do prostoru cca 0,5 x 0,5 x 0,5 metru. Není to žádné velké zařízení. Lze s ním však dělat opravdu velké věci ve smyslu kvality a to s takovou maximální přesností, jaké klasickými metodami doma lze jen sotva dosáhnout.

Parametry
4 (80%)1