add_filter( 'auto_update_plugin', '__return_true' );

CKS Brno

Nejlepší firma, která se postará o zajištění videokonference do vaší firmy. Neváhejte a případě zájmu o takový systém nás kontaktujte a my už se o vše postaráme.


Mějte na očích své blízké

Pracujete od nevidím do nevidím? Skládá se Vaše náplň práce v podobě neustálého kontaktu s moderní technikou a vy si stále říkáte, jak byste svůj čas raději využili k posezení s přáteli nebo ho trávili v rodinném kruhu? Své nejbližší můžete mít nyní stále na očích! Stačí si nechat jejich fotku umístit na tričko, mikinu nebo na další z mnoha druhů textilie. Fantazii se meze nekladou a jediné, co pro to musíte udělat je navštívit naši webovou stránku reklamní textil http://www.promotextile.cz/ !

Cesta kolem světa

Když přijde vysněná dovolená, většina z nás se vydává na výlet, který přesahuje naše hranice. Díky cestování potkáváme nevšední místa a také nevšední lidi. Kolikrát je jedinou bariérou mezi možným kontaktem jazyk. Proč to neulehčit svým jménem na tričku? Pobavíte spolucestující a místní se s Vámi dají hned do řeči. A jak na to? Od toho jsme tu my.

Mějte na očích své blízké
4 (80%)1
z2-366x280.gif

Comments are closed.